Futottunk az ebédért (2021.06.05.) borítókép

Futottunk az ebédért (2021.06.05.)

2021 június 07

A tavalyi futóverseny annyira megtetszett nekünk, hogy idén a nyitás után kapva kaptunk a lehetőségen és ismét támogattuk a Iustitia Egyesületet.

Ezúttal azonban a tagjaink bevállalták a futást is. A District következő kormányzója, Németh László Frici irányt mutatott nekünk és csak rótta a köröket. Hosszas unszolás és több kilométer megtétele után azért átadta a stafétát a többi tagnak is.
Gyermekeink is elkísértek bennünket, akik sokszor ügyesebbek és gyorsabbak voltak nálunk. Nemhiába, ők a jövő nemzedéke, a leendő Rotaractosok.

A futás után természetesen nem maradhatott el az ízletes marhalábszár pörkölt sem, melyet közösen fogyasztottunk el, miközben megbeszéltük az élet nagy (és apró) dolgait.

A Rotary szellemiségét és a fizikai erőnlétünket szem előtt tartva arra az elhatározásra jutottunk, hogy a későbbiekben is szívesen támogatjuk ezeket a kecskeméti rendezvényeket.