20 éves évfordulóját ünnepelte a kecskeméti Rotary borítókép

20 éves évfordulóját ünnepelte a kecskeméti Rotary

2019 május 16
Szerző:

Határon innen és túlról is érkeztek vendégek az elmúlt hétvégén a kecskeméti ROTARY, az elkötelezett hölgyek INNER WHEEL és a kiváló felnőtti példák nyomában járó ROTARACT Clubok tagjainak meghívására.

A Három Gúnár Rendezvényházban tartott nemzetközi találkozón támogatott kecskeméti zenei tehetségek műsora alapozta meg a kitűnő hangulatot. Régi hazai és külföldi barátok egyaránt megidézték a klub alapítások immár több évtizedes múltját,  kiemelkedő eseményeit. Külön színfolt volt a német testvérklubok megszólalása, a hölgyklubhoz intézett világ elnöki üzenet, valamint az 1999 májusában a kecskemétiekkel egyszerre avatott szolnoki rotaristák delegátusának a jövőre nézve új együttműködést serkentő beszéde.