Csobbanás az új esztendőbe (és a Tiszába) borítókép

Csobbanás az új esztendőbe (és a Tiszába)

2022 január 01

Bátor, hős klubtársaink a kormányzóval ugrottak fejest a "kellemesen" hűs Tiszába.

A Szolnok-Tisza Rotary Club immáron 2. alkalommal rendezte meg a Rotary Jótékonysági Jeges Csobbanást, melyen a kecskeméti csapat Németh László "Frici" kormányzó és Csapó Tamás elnök vezényletével szintén részt vett. A "kellemesen" hűs Tisza, a csodálatos idő és természetesen a jó társaság garancia volt arra, hogy a 2022-es esztendő jól induljon.

Ránk is fér, hiszen az előző évben még nem tudtunk kellő mértékben kiteljesedni a vírushelyzetnek köszönhetően. Ettől függetlenül nem adtuk fel az álmainkat, így folyamatosan dolgoztunk azon, hogy támogatni tudjuk a jobbnál jobb projekteket. Ezért is vagyunk büszkék például arra, hogy a Rotaract Club Kecskemét csapatával közösen belevágtunk a mozgáskorlátozottak számára létrejövő Varázskerék játszótér kialakításába.

Reményekkel és tervekkel belecsobbantunk az új esztendőbe.

Ezúton kívánunk eredményekben, boldogságban, egészségben és rotarys projektekben gazdag új esztendőt!