XIX. Kormányzói Rotary Bál borítókép

XIX. Kormányzói Rotary Bál

2022 február 06

2022. január 29-én Kecskemét adott otthont az immáron XIX. Kormányzói Rotary Bálnak.

A Három Gúnár Rendezvényház megtelt a rotarysták népes csapatával, kiknek szórakozásáról az Aurin Kórus produkciója, valamint a Brilli-Art Stúdió tánc revüje gondoskodott.

A Rotary Club Kecskemét új taggal bővült, aki az este folyamán tette le esküjét a vendégek előtt.

A bál bevételét természetesen most is nemes ügyek támogatására fordítja a Rotary, melyek közül az egyik a kecskeméti klub projektje, a Varázskerék játszótér.

A járványhelyzet rengeteg korlátot hozott magával, így a közös mulatságok, a bálok túlnyomó többsége is elmaradt. Számunkra ezért is volt nagyon fontos ez a rendezvény, hiszen ismét személyesen lehetett találkozni az ország különböző pontjain élő rotarystákkal.

Ezúton is köszönjük a vendégeknek, hogy ezen a hétvégén ellátogattak a Hírös Városba egy nagyszerű rendezvényre! És reméljük, hogy most is jól érezték itt magukat!