Tari Jenő borítókép

Tari Jenő

A Kecskeméti Rotary Asztaltársaságba 1998 márciusában 19. tagként kerültem, Cseh Zoli invitálására. Az első komolyabb feladat a charter ünnepség megszervezésében való részvétel volt.

Cseh Gabi és Serényi Péter elnöksége idején titkár voltam, de a jegyzőkönyveket már az előző két évben is én írtam, később még két alkalommal voltam titkár. A 2002/2003. évben én voltam az elnök, ebben az évben volt az első bálunk is. Legnagyobb projektünk a ladánybenei víztorony megépítése volt, végzettségem okán én voltam az építés műszaki ellenőre a Ladánybenei Önkormányzat megbízása alapján. Azóta többször voltam a klub foundation felelőse, 2017 óta a régiónk alkormányzója vagyok.

Szeretek utazni, fényképezni és rotaris jelvényeket gyűjteni, ezekre a Rotaryn belül is korlátlan lehetőség adódik, sok különleges élményt adott a Rotary.