2019/06/17
A Magyar ROTARY mozgalom egyik legfontosabb küldetése a nemzetközi ifjúsági csereprogramok elősegítése, anyagi és erkölcsi bázisuk megteremtése és a folyamatos gondoskodás. Az elmúlt napokban a kiutazó hosszú utas (azaz egy tanévet távol töltő) magyarországi diákok felkészítő tréningje idén Mórahalmon volt.
2019/05/24
A Nyitott Rotary Esték vendége Sárközy Erika szociológus, kommunikáció kutató, a Magyar Közszolgálati Rádió és Televízió (1970 és 1997 között) különböző beosztású munkatársa; egyetemi óraadó, oktató, kutató; a Cédrusnet-Erasmus Intézet alapítója.
2019/05/16
A kecskeméti Rotary Club beiktatása huszadik, míg a – kizárólag hölgyeket tömörítő – Inner Wheel Clubja alapításának tizedik évfordulóját ünnepelte az elmúlt hétvégén.
2019/05/14
Hétvégi karitatív programunk egyik további elemeként szombaton ebédet osztottunk a Wojtyla Barátság Központ gondozottjainak. Az eseményen a német testvérklubunk is képviseltette magát.